Trilogy Trivex lēcas ir piemērotas gandrīz visām briļļu receptēm un var tikt piedāvātas ar jebkuru modernu pārklājumu un apstrādi.

Izvēlieties Trivex lēcu veidu
Trilogy® Caurspīdīgas lēcas
 
 
 
 
 

Trilogy®

Trilogy dzidrinātajām lēcām ir izcils optiskais dzidrums un viens no viszemākajiem spektrālā kropļojuma līmeņiem (Abbe vērtība 45) pārsniedzot citu vislabāko receptūras lēcu sniegumu. Papildus lieliskajai optikai tās nodrošina nesalīdzināmu izturību un vieglumu.

Transitions®
XTRActive

Trilogy Transitions® XTRActive lēcas ir tumšākās fotohromās lēcas izmantošanai ārpus telpām. Tās piedāvā papildus aizsardzību pret zilās gaismas agresīvo spektra daļu.

www.transitions.com

Transitions® Signature VII

Trilogy Transitions® raksturīgās lēcas ir gudra alternatīva dzidrinātām lēcām. Tās ir pilnībā dzidras iekštelpās un ārpus telpām pielāgojas pareizajam gaismas daudzumam.

www.transitions.com

Drivewear®

Trilogy Transitions® Drivewear® lēcas efektīvi bloķē žilbinošu gaismu jebkuros laikapstākļos, inteliģenti un viegli pielāgojoties gaismai mašīnā un ārpus telpām (aptumšojoties vai paliekot gaišām) atkarībā no braukšanas apstākļiem.

www.drivewearlens.com

NuPolar®

Trilogy Nupolar® lēcas ir ļoti efektīvas apžilbinošas gaismas bloķēšanā, uzlabojot kontrastu, krāsas dziļuma uztveri un vispārējai vizuālajam asumam. Lieliskākās saulesbriļļu lēcas.

www.nupolar.eu


Caurspīdīgas lēcas    
Trilogy caurspīdīgajām lēcām ir  izcils optiskais dzidrums un viens no  viszemākajiem spektrālajiem  kropļojuma līmeņiem (Abbe vērtība 45), kas pārsniedz  citu labāko receptūras lēcu sniegumu. Papildus  lieliskajai optikai tās nodrošina  nesalīdzināmu stiprumu un vieglumu.

Trilogy Transitions® XTRActive lēcas  ir tumšākās fotohromās lēcas  izmantošanai ārpus telpām. Tās piedāvā  papildus aizsardzību pret zilās gaismas agresīvo spektra daļu.

www.transitions.com

Trilogy Transitions® raksturīgās lēcas ir gudra alternatīva dzidrinātām lēcām. Tās ir pilnībā dzidras iekštelpās un ārpus telpām  pielāgojas pareizajam gaismas daudzumam.

www.transitions.com

 
     

Trilogy Transitions® Drivewear®  lēcas efektīvi bloķē žilbinošu gaismu jebkuros laikapstākļos,  inteliģenti un viegli pielāgojoties gaismai mašīnā un ārpus telpām (aptumšojoties vai paliekot gaišām)  atkarībā no  braukšanas apstākļiem.

www.drivewearlens.com

Trilogy Nupolar® lēcas ir  ļoti efektīvas apžilbinošas gaismas bloķēšanā, uzlabojot  kontrastu, krāsas dziļuma uztveri un  vispārējai vizuālajam asumam. Lieliskākās saulesbriļļu lēcas.

www.nupolar.eu